Zastav se... nadechni se... začni žít.

Únor 2016

Filmem proti prokrastinaci.

23. února 2016 v 20:44 | Elena |  Svět naivních bláznů
Po dlouhé době se k vám opět vracím s nějakým tím článkem, abych blog neměla jenom jen tak na ozdobu. Budu se stále vymlouvat na maturitu, protože mi přijde, že nedělám nic jiného, než sedím u počítače, ťukám jak zběsilá jména a letopočty a bitvy a biskupy a panovníky a revoluce a dynastie a... já se ještě nezmínila, že maturuji z dějepisu? No, nedivím se, já si to taky ještě nepřipustila. :D
Už si nepamatuji, kdy jsem naposledy byla unavená, že jsem četla knížku do 4h do rána, protože jsem si řekla, že bych měla číst ty knížky, co jsem si prozíravě a takticky vybrala k maturitě... noup, oukej, přejdeme tu část, kdy se vás budu snažit přesvědčit, jak jsem pilná jako včelička a tu Kytici si opravdu přečetla a vůbec si ji nestáhla z internetu, protože to nepovažuji za bůhví jakou dobrou četbu - ano, děkuji několika milým pánům a paním, že bojovali za český jazyk a způsobili věc jménem Národní obrození, ale to je asi tak vše, co jim mohu poskytnout, jelikož jejich knížkám se vyhýbám jako upír česneku, čert kříže, chemik humanitním vědám.. no, zkrátka chápete.

Ale o tomhle jsem vůbec mluvit nechtěla. :D

Jako správný milovník dobrého jídla, ležení u filmů/seriálů s přítelem (když není v dosahu, plyšákem) a čumění do zdi, když nemůžu usnout, se nemohu stále nechávat vyšťavovat maturitou. Proto si jednou za čas (2x do dne) dopřeji nějaký ten menší seriálek nebo filmek, abych z toho úplně nezcvokla.
A, někteří začínají chápat. Ano, podělím se s vámi o mé filmy, které mě v posledních dnech nadchly a u kterých jsem si řekla, že vůbec nebude vadit, když se na ně podívám znovu (a znovu) ;)

1. RESIDENT EVIL